Opis alternatywny powinien przekazać treść ilustracji

W centrum Nowogrodu znajduje się restauracja po "Kuchennych Rewolucjach Magdy Gessler" 

Wiszące Ogrody nad Narwią

Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie kraju i regionu. Prowadzona przez kolejne pokolenia rodziny, w której zawsze pielęgnowano sztukę gotowania, oferuje zdrowe i smaczne posiłki na bazie tradycyjnych przepisów i zawsze świeżych składników. Jednak restauracja to nie tylko posiłki, ale i atmosfera, w jakiej są spożywane. Mieścimy się na skarpie, z której rozpościera się przepiękny widok na dolinę dwóch rzek, co dostarcza także sporych wrażeń spoza dziedziny kulinarnej. Ten nasz niewątpliwy atut można wykorzystać do uhonorowania swoich przyjaciół i bliskich, organizując u nas wszelakiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe.

Trzy regiony, trzy tradycje Kurpie, Mazowsze, Podlasie

Siedzibą naszej restauracji jest Nowogród, położony w sąsiedztwie dwóch byłych miast wojewódzkich (Ostrołęka, Łomża). Nowogród to miasto urocze nie tylko ze względu na czyste środowisko i okoliczny, pełen zieleni krajobraz doliny Pisy i Narwi, ale także ze względu na to, że od lat kultywuje się tu tradycyjną kulturę kurpiowską. A, że Kurpie to kraina, która łączy ze sobą pobliskie Podlasie i Mazowsze, tak i w naszym gotowaniu staramy się czerpać jak najwięcej z przebogatej, kulinarnej tradycji tych trzech regionów. Połączenie wielowiekowych niekiedy receptur oraz zawsze świeżych składników sprawia, że gotujemy nie tylko smacznie, ale i zdrowo.

Miejsce na Twoje przyjęcia

Nasza restauracja jest miejscem, które przygotowaliśmy tak, aby można w nim było wydawać wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe. Przestrzeń, jaką nasza restauracja oddaje do dyspozycji swoim gościom została tak zagospodarowana, aby można w niej było celebrować zarówno te bardziej kameralne okazje (chrzciny, kolacje czy okolicznościowe obiady) jak i wyprawiać nawet huczne wesela (w restauracji mieści się sala weselna do wynajęcia). Z kolei dla tych, którzy już wybrali swoje miejsce na przyjęcie, do dyspozycji pozostaje cała oferta naszej smacznej kuchni (catering).