W sobotę 24 lutego trzy uczennice ze szkolnego koła Caritas działającego pod opieką pani Marii Dąbrowskiej: Joanna Sadowska, Magdalena Mieczkowska i Aleksandra Chojnowska wzięły udział w Diecezjalnym (woj. podlaskie i mazowieckie) konkursie o św. Teresie od dzieciątka Jezus, w którym zajęły I miejsce na 32 szkoły.

Również w sobotę odbyły się indywidualne zawody w tenisa stołowego. Naszą szkołę reprezentowały: Paulina Dąbkowska, Aleksandra Ziarno, Zuzanna Bączek i Ania Jarnutowska z czego Paulina Dąbkowska zdobyła II miejsce, a wśród chłopców II miejsce zdobył Michał Modzelewski. Opiekunami byli pani Maria Dąbrowska i pan Grzegorz Fabiszewski.

Uczennice gimnazjum wzięły także udział w półfinałach powiatowych w siatkówkę, gdzie zajęły I miejsce. Zapewniło im to awans do dalszego etapu - finału powiatowego, gdzie również zajęły I miejsce. Dalszym etapem będzie półfinał wojewódzki. Trzymamy kciuki za nasze dziewczyny. Z pewnością wszystkie sukcesy udowadniają determinację i ciężka pracę. Dziękujemy włodarzom naszej gminy za udostępnienie nam hali do doskonalenia naszych umiejętności sportowych.

Opiekunem drużyny siatkarek jest p. Maria Dąbrowska. Zawodniczki: Aleksandra Chojnowska, Aleksandra Pianko, Natalia Plona, Aleksandra Ziarno, Aleksandra Piaścik, Paulina Modzelewska, Kinga Piaścik, Kamila Jabłońska, Alicja Rogińska, Zuzanna Kolonko, Natalia Jarnutowska, Magdalena Mieczkowska, Izabela Szewczyk, Natalia Cwalina.

Wszystkim gratulujemy wygranych i życzymy dalszych sukcesów.