Karnawał to czas radosnych zabaw i balów. Zgodnie z tą tradycją 5 i 6 lutego br. w naszym Przedszkolu odbył się bal karnawałowy.

Pierwszego dnia bawiły się maluszki, dla których był to pierwszy bal, a drugiego dnia taneczne rytmy zabrzmiały w grupach 5 i 6 latków. Przez te 2 dni już od rana w przedszkolu gościły kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu.

 

BAL KARNAWAŁOWY grupy 3-4 latków

 

BAL KARNAWAŁOWY grupy 5-6 latków